OFİSE DÖNÜŞ İÇİN PODYUM ONAYLI 14 STİL TÜYOSU

Podyumdan ilhamla ofis stili oluşturma vakti!

Buse Saray BUSE SARAY 06 Eylül 2021
OFİSE DÖNÜŞ İÇİN PODYUM ONAYLI 14 STİL TÜYOSU

Hala bazılarımız evden çalışmaya devam etsek de, ofise dönüş yolu gözükenlerimiz var. Çok uzun bir zamandır ilk kez ofise dönüş hissi, sabahın erken saatlerinde güvendiğimiz dumanı tüten kahve gibi demleniyor.Ofisler, çalışanları giderek daha fazla iş yerine gelmeye davet ediyor ve geleneksel eğitim öğretim yılı başladı. Bir yanımız evde eşofmanlarla çalışmaya alışsa da, ofiste çalışmak için ne giyileceğini düşünmenin zamanı geldi. (Akıllıca seçilmiş bir üst ve görünmeyen şort görünümünün rafa kalkmasına az kaldı.)

İşyerine ilk kez giren mezunlar ya da iş değiştirenler bir ofis kimliği oluşturmak üzere mesai harcayacaklar. Zoom’da görüşen çalışma arkadaşları ise uzun bir zamandan sonra kurumsal bir ortamda buluşacak. Alıştığımız rahat görünümden kurumsal görünüme geçerken, benlik duygunuzu kaybetmeden ve işyeri kurallarına uyarak bir stil yaratma konusunda zorlanabilirdiniz. Ama podyumdan aldığınız ilhamla bu oldukça kolay olacak; söz veriyoruz!

Sonbahar-Kış 2021 için tasarımcılar, kurumsal kıyafet dünyasını aydınlatmak ve cesaretlendirmek için ofis gardırobuna umutlu bir yaklaşım getirdiler.

Yeni sezonda ofis görünümü için bir yönlendirmeye ihtiyacı olanlara bir stil rehberi hazırladık. Podyum onaylı stil tüyolarımız ile 9’dan 5’e mesai görünümünüzü şekillendirin.
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.