SEZONUN TRENDLERİNİ YANSITAN 5 KOMBİN ÖNERİSİ

Trend parçalarla, stilinize ilham olacak kombin rehberi!

Yeni sezonun trendleri ortalıkta dolanırken, maksimalist görünümler moda dünyasını etkisi altına almış durumda… En yeni sokak stili ve podyum görünümlerine göz attığınızda, bir kombin oluşturma konusunda kafanızın karışması oldukça normal. Pandemi sonrası büyük bir giyinme aşkıyla, podyumlar ve sokak modası oldukça iddialı bir dünya oluşturdu. Bu nedenle, yeni sezona uyum sağlamanızı kolaylaştıracak kombin rehberi hazırladık.

Popülerleşen yeni parçaları hemen satın almak çok cazip gelebilir. Bazı durumlar için bu gerekli olsa da, bazı durumlar için gereksiz olabilir. Dolabınızı derinlemesine bir karıştırmaya ne dersiniz? Sezonun trendlerinin birçoğu geri dönen trendler… Bu nedenle dolabın köşesindeki parçalar şansı hak ediyor olabilir!

Süveterleri ve düşük bel pantolonları, mini etekleri ve kalın botları, nötr parçaları ve renkli ceketleri düşünün. Aldatıcı derecede basit olmalarına rağmen hepsi inkâr edilemez derecede taze trend parçalar! Sezonun trend parçalarıyla stilinize ilham olacak 5 kombin önerisini inceleyin.