SONBAHAR RENK İLHAMI: KAHVERENGİLER

Yapraklar sararırken, doğanın renklerine uyum sağlayın!

Stilize etmesi en zor renklerden biri olarak görülen kahverengi tonları aynı zamanda yeni sezonun popüler renkleri arasında! Kahverengiler sonbahar aylarında ceketlerde veya pantolonlarda karşımıza zaman zaman çıksa da, pek moda bir renk olarak görülmüyordu.

Ancak yeni sezonda Celine, Etroi Coach ve Tory Burch gibi birçok defilede yer alan kahverengi tonları gardırobunuza girmeye hazır!Kahverengi en sevdiğiniz renk olmayabilir ancak maviler, sarılar veya morlar ile kombinlendiği zaman, bu rengin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Bu sezon her tarafta göreceğiniz kadife kahverengileri, hardal sarıları ile kombinleyebilirsiniz. Nasıl ki geçtiğimiz sezon siyah ve lacivert kombini ön yargılarımızı kaldırdıysak bu sezon da kahverengi ve siyah renk uyumuna karşı olan tutumumuzu değiştiriyoruz. Parlak kahverengilerin, siyah ile uyumuna siz de şaşıracaksınız. Özellikle vahşi desenler bu kadar trend iken, kahverengi ve siyah ile tasarlanan leopar, yılan veya krokodil desenleri göz önüne çıkıyor. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz kahverengi parçalar ile gardırobunuzdaki parçaları kombinleyerek farklı stiller deneyebilirsiniz….