TARAFINIZI SEÇİN: HANGİ SATC KARAKTERİSİNİZ?

Carrie, Miranda, Charlotte ve Samantha’nın stillerinden ilham alıyoruz!

‘Sex and the City’ serisi ve filmleri yıllara meydan okumaya devam ediyor. Televizyon dünyasının en ‘trend’ ve moda şovlarından biri olan Sex and the City’deki kıyafetler ve karakterler hala günümüze ilham kaynağı oluyor. Tekrar tekrar izlenen ve hep güncel kalan Sex and the City, belki de 21. yüzyılın en popüler trendlerine ilham kaynağı oldu. Carrie’nin son ermeyen Manolo Blahnik aşkı, Miranda’nın takım elbiseleri, Charlotte’un 1950 stili ‘Kelly’ elbiseleri ve Samantha’nın cesur ve sınır tanımayan tarzı… Dizideki tüm karakterler güçlü arkadaşlıklarının yanı sıra kıyafetleri ile göz kamaştırıyorlar. 

Seriyi ve filmleri izleyen herkes kendisini bir karakter ile özdeşleştirirken, en popüler karakter başroldeki köşe yazarı Carrie Bradshaw olabilir. Sarah Jessica Parker tarafından canlandırılan Carrie Bradshaw, farklı yönleri ve çeşitli tarzı ile çoğu kadının kendisine benzettiği bir figür. Kişliğiniz Carrie’ye benziyor olabilir, peki ya tarzınız? Kariyer kadını Miranda’ya mı, feminen Charlotte’a mı yoksa maksimalist Samantha’ya mı daha yakınsınız? Her sezon olduğu gibi 2020’nin trendlerini de yıllar önce giyen Sex and the City kadınları, günümüzün eksantrik trendlerini denemek için en eğlenceli yöntem olabilir.

Sosyal izolasyon döneminde Sex and the City’e geri döndüyseniz, moda ilhamı için karakterlerin kıyafetlerinden ilham alabilirsiniz. Tıpkı zamansız bir küçük siyah elbise gibi Carrie, Miranda, Charlotte ve Samantha’nın stilleri de kalıcı gibi görünüyor! 

2020 trendlerini Sex and the City karakterlerinden ilham alarak denemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…