TASARIM HARİKASI: ÇİFT TARAFLI PARÇALAR

Kimse aynı kıyafeti giydiğinizi anlamayacak!

Dahiyane bir tasarım: çift taraflı parçalar! “Çarşıdan aldık bir tane, eve geldik bin tane!” Evet, pek de bin tane değil ama iki tane olduğu kesin! “Bunu dün giymiştim bugün ne giyeceğim?” krizlerine sürdürülebilir bir çözüm olan çift taraflı tasarımlar, tek parçada iki opsiyon sunuyor. Genelde paltolarda ve montlarda gördüğümüz çiftt yüz özelliği bu sezon eteklerde, elbiselerde, şapkalarda hatta çantalarda!

Modanın dünyaya olan zararı gündemden düşmezken, sektör giyim alışkanlıklarımızı değiştirmek istiyor. Sürdürülebilir moda akımına uygun olan bu çift taraflı parçalar ile fazla alışveriş yapmadan, tek bir parça ile bir çok kombin yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak hepimizin tutkusu! Ama ara sıra çok yönlü ve uzun ömürlü parçalar ile gardırobunuzu biraz daha çevre dostu hale getirebilirsiniz.

Bir gün bir tarafını, ertesi gün diğer tarafını giyebileceğiniz bu parçaların aynı olduğunu sizden başka kimse bilmeyecek! Gardırobunuzun yeni kahramanı olacak çift taraflı parçaları incelemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…