YILBAŞI PARTİLERİ İÇİN KURTARICI BLUZLAR

Kombin yapmakta zorlandığınız pantolon ve etekleriniz eşlerini buldu!

Parti sezonu geldi! Yılbaşı davetleri için gardırobunuzda bekleyen parçaları neyle kombinleyeceğinizi bilemiyor musunuz? Bir türlü partnerini bulamadığınız kadife pantolon, deri kalem etek veya işlemeli denimleriniz… Artık dolabınızda giymediğiniz parça kalmayacak! Alışveriş yaparken ağırlık olarak alt parçalara daha çok önem veririz.

Keyifle aldığınız şık pantolonlar ve etekler eve geldiğinizde eşsiz kalıyorsa bu sorunu çözme zamanı gelmiştir! Geçmişte hareketli parçaları daha sade üstler ile kombinliyorduk.

Modanın ‘kuralı’ buydu. Ta ki bu sezona kadar! Yetmişlerin ve seksenlerin geri dönüşü kombin kurallarını da yerinden oynattı. Abartının abartı olmadığı, minimalizmin rafa kalktığı şu günlerde ne kadar ekstra o kadar iyi! Klasik siyah bluzlara tabi olan payetli ve renkli eteklerinizi bir o kadar hareketli bluzlar ile kombinleyebilirsiniz. İster yılbaşı için ister herhangi bir gece stili için… Bu bluzlar başlı başına bir statement! Hava birden soğumuş olabilir. Ancak bu şık tarzınızdan ödün vereceğiniz anlamına gelmiyor. Uzun kollu veya kadife bluzlar, Kış sezonunun bluz trendlerini şekillendirirken, dolabınızda giyilmeyi bekleyen pantolonları ve etekleri mutlu etmek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz….