AŞKIN SÜRDÜRÜLEBİLİR HALİ

Hogan 3-R koleksiyonu, 14 Şubat’ta kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve düşünceli yolu!

Hogan’ın dünyaya ve insanlara olan sevgisinden ortaya çıkan 3-R koleksiyonu, geri dönüştürülmüş malzemeler, kalite ve değeri ileri dönüşümüyle orijinalinden daha da yüksek bir ürün yaratmak için tasarlandı.

Hogan, 3-R koleksiyonu ile aşkın sürdürülebilir halini kutlarken, yılın en özel günlerinden birinde sizin ve sevdiklerinizin şıklığını tamamlamak için eşsiz bir seçenek. Cinsiyetsiz, rahat ve modern tasarımlarıyla Hogan 3-R koleksiyonu hem kendiniz hem de sevdiğiniz için anlamlı ve şık bir hediye olacak.

Sürdürülebilir yenilenmiş deriler ve geri dönüştürülmüş plastiğin özel bir karışımından üretilen koleksiyon, Sevgililer Günü romantizmine eğlenceli bir tarz katıyor. Aşkın sürdürülebilir halini kutlayan 3-R koleksiyonu, markanın eşsiz mirasını, sorumlu bir ürün üretip yeni yollar yaratmaya örnek olarak çevre sorunlarının bilinci ile harmanlıyor.

14 Şubat’ta kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve düşünceli yolu! HOGAN-3R koleksiyonuna İstanbul ve Ankara'daki Hogan butiklerinden ulaşmak mümkün.