CESUR VE ÖZGÜR YAZ: WRANGLER X BERRAK TÜZÜNATAÇ

Wrangler ile Berrak Tüzünataç, yaza renk ve enerji katacak bir koleksiyonda buluştu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Nisan 2023
CESUR VE ÖZGÜR YAZ: WRANGLER X BERRAK TÜZÜNATAÇ

Dünya çapında bir denim ikonu olarak bilinen Wrangler, 2023 İlkbahar-Yaz sezonunu iddialı ve özgün bir koleksiyonla karşılıyor. “Be Brave Be You” mottosuyla sunulan koleksiyona, stili ve kişiliğiyle Berrak Tüzünataç ilham verdi.Markanın bir asrı aşan hikayesiyle western ruhunu yansıtan Wrangler x Berrak Tüzünataç Koleksiyonu, özgür ve enerjik çizgileriyle öne çıkıyor. Koleksiyona adını verilen Berrak Tüzünataç, kendi tarzını yansıtan tercihleriyle yaratım sürecine de esin kaynağı oldu.


Toplam 71 parçanın yer aldığı SS23 Wrangler x Berrak Tüzünataç Koleksiyonu, yaz boyunca farklı amaçlarla, farklı okazyonlarda kullanılabilecek renkli, eğlenceli ve şık parçalardan ve kombinlerden oluşuyor. Sıcak bahar ve yaz günlerine eşlik edecek parçaları renkli tonlar ve hareketli modellerle bir araya getiren koleksiyon, Tüzünataç’ın kendine has tarzıyla Wrangler’ın sıradanlığa meydan okuyan özgür western ruhunu harmanlayarak yeniden yorumluyor.  Dinamik, genç ve renkli tasarımların yer aldığı koleksiyonda geometrik ve floral desenlerin yanı sıra sezonun önemli renkleri olan canlı yeşillerin, pembelerin, turuncuların ve morların hakimiyeti dikkat çekiyor. Western detaylı denim ceketler, bağlama detaylı desenli bluzlar, tensel kumaştan gömlekler hem renkli hem kalıp detaylı denim pantolonlar, denim elbise ve tulumlar, yaz sezonunun olmazsa olmazı denim şortlar koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.  Ayrıca “Be Brave Be You” “I made It”, “Reality Directed by Me” gibi slogan baskılı tişörtler markanın özgür ruhunu ve Berrak Tüzünataç’ın stilini yansıtan özel detaylar olarak koleksiyonda yer buluyor. Koleksiyonun desenlerinden uyarlanan bandanalar ve pinler ise aksesuar olarak bulabileceğiniz ürünler arasında.

SS23 Wrangler x BERRAK TÜZÜNATAÇ Koleksiyonu’na Wrangler mağazaları, wrangler.com.tr ve bayi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.