Dinamik ve Çok Yönlü Duruş

Titiz İtalyan el işçiliği ile modernliği mükemmel bir uyumla sunan Eleventy İlkbahar-Yaz 2024 Erkek Koleksiyonu’nun ana temasını rahatlık ve çok yönlülük oluşturuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2024
Dinamik ve Çok Yönlü Duruş

Eleventy İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonu, günün herhangi bir saatinde tarzını yansıtan, resmi bir stilden rahat bir görünüme kolayca geçiş yapabilen, dinamik bir stile sahip erkekler için tasarlanmış, çok yönlü bir duruş sergiliyor. Marka, yeni koleksiyonunda terzilik geleneğini, çabasız şıklığın zarafetini ve yeniliği bir araya getiriyor. Koleksiyon, sezonun özel renk paletinden başlayarak, detaylarda yer alan özenli el işçiliği ile harmanlanarak kusursuz bir görünüm sunuyor. Markanın DNA'sını tanımlayan yumuşak ve tozlu tonlar; güçlü mavi, kırmızı, turuncu ve yeşil tonlarıyla birleşiyor, olağanüstü bir uyum yaratıyor.

Keten, ipek, yün ve kaşmir gibi değerli materyaller rahatlık va zarafetin eşsiz uyumunu yansıtıyor. Kusursuz el yapımı çift taraflı ceketler ve gömlekler, sürekli hareket halinde olan modern Eleventy erkeğinin gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında bu sezon da yerini alıyor.


Eleventy'nin İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonuda, renklerin enerjisiyle harmanlanan ince çizgiler, taze çiçek desenleri dikkatleri çekiyor. Spor giyimden ilham alan tasarımlar, genç ve rahat silüetlerle birleşiyor. Eleventy dünyası, her kombine eşlik eden aksesuarlarıyla tamamlanıyor. Su geçirmez keten çantalar, el valizleri ve sırt çantaları kozmopolit bir erkeğin ihtiyaçlarını dinamik bir tarzla karşılama arzusuna farklı alternatifler sunuyor. Klasik ve zamansız süet mokasenler, özenli ayrıntılarıyla dikkat çeken plaj sandaletleri ve spor ayakkabılar markanın mirasını somutlaştırıyor ve çağdaş Eleventy erkeğinin stiline eşlik ediyor.

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.