İkonik Estetik: Hogan İlkbahar-Yaz 2024 Koleksiyonu

Hogan yeni koleksiyonunda, geçmiş ve günümüz için yeni bir bakış açısı sunarken, evin kodlarının ve markanın efsanevi yaklaşımının daha da yayılmasına imkan tanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Haziran 2024
İkonik Estetik: Hogan İlkbahar-Yaz 2024 Koleksiyonu

Yeni Hogan koleksiyonu, markanın ikonik özelliklerini ve özgün estetiğini vurgularken, kaliteyi inovasyonla buluşturuyor. Tüm ürünlerde zengin materyaller, keskin detaylar ve sade tasarımlar aracılığıyla gücü ve feminenliği bir araya getiriyor, genç enerjiyi zamansız şıklıkla birleştiriyor. Günümüz jenerasyonu için zahmetsiz şıklığı yansıtan bir gardıroba hitap ediyor.

Vazgeçilmez Hogan H-stripes sneakerʼlar pastel renkli detaylarla süslenmiş platformlar üzerinde ya da kontrast H imzasıyla süslenmiş bembeyaz deriler üzerinde taşınıyor. Bu ayakkabılar büyük beden erkek ceketleri ve ince bomber ceketlerle kombinlenirken, vücuda rahatça uyum sağlayan takım pantolonlar ve şortlarla tamamlanıyor. 

Yeni cinsiyetsiz Hogan 'H665' jogging ilhamlı sneakerʼlar , tatilde yürüyüşlere hazırlanırken veya şehir sokaklarında yürürken ilkbahar/yaz için vazgeçilmez bir bileşen sunuyor. 

Hogan H-bag ise, toprak tonlarında veya parlak pastel tonlarla işlenmiş, dikişler ve akıcı deri ipliklerle zenginleştirilmiş. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.