INTIMISSIMI, ULTRALİGHT WİTH CASHMERE KOLEKSİYONU’NDA BİR KUMAŞ SONSUZ MODEL SEÇENEĞİ SUNUYOR

Sonbahar-Kış 2021/22 sezonu için Intimissimi’den ikinci bir ten gibi hissettiren eşsiz bir kumaş…

“Intimissimi’de kumaş önce gelir, ardından model çalışılır. Eğer bir hırka bir parfüm olsaydı, kumaşı özü olurdu.”

Intimissimi Sonbahar-Kış 2021/22 sezonu için yine ikonik, ince ve yumuşacık bir kumaş ile çalıştı. Ultralight with Cashmere: ikinci bir ten gibi hissettiren eşsiz bir kumaş. Neredeyse kadife gibi bir dokunuşa sahip olan bu kumaşı Intimissimi birbirinden farklı modeller ile sunuyor.

Intimissimi yeni kampanyası ile ikonik rengi olan siyaha vurgu yapıyor ve en değişik modellerden en minimallerine kadar birçok farklı modeli aynı anda sunuyor. Intimissimi’nin yeni kapsül koleksiyonu her kadının kendi tarzına ve bedenine göre seçebileceği modeller sunuyor.


Koleksiyonun her bir parçası sofistike ve şık tarzından ödün vermiyor. Boyunlu hırkadan, bisiklet ve kayık yakalara, uzun kollulara kadar birçok seçenek sunan Intimissimi modellerin bazılarını dantel ile süslüyor. Renk seçenekleri ise çarpıcI; Tozlu tonlardan, antik pembe, kül yeşili, kot mavisi, koyu kırmızı veya ceviz rengine kadar geniş bir renk paleti sunuyor.

Her kadının gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında yerini almaya hazırlanan bu modelleri; ister geniş kesim bir blazer ile, ister dökümlü bir kazak ya da cepli bir kot ile kombinleyebilirsiniz. Kendini her gün özel hissetmek isteyenler için bu parçalar mükemmel bir seçenek olacak.


#intimissimicares projesi: izlenebilirlik
“Kendimizi geliştirmek markamızın bir kültürü. Sürdürebilirlik fikrimizin ana felsefesi de buradan geliyor”.

Kurulduğu günden bu yana Intimissimi sadece ürünlerinin kalitesi ve güzelliği ile ön plana çıkmadı. Aynı zamanda üretim sürecindeki ciddi kontrolleri ile de adını duyurdu. Intimissimi mağazalarında satışa sunulan ürünlerin %94’ü markanın İtalya’da veya başka ülkelerde sahip olduğu fabrikalarda üretiliyor. Böylelikle, üretim sürecinin her aşamasını kontrol etme imkânı oluyor. Aracıları ortadan kaldırarak tedarik zincirinin her aşaması kontrol edilebiliyor ve markanın her ihtiyacı karşılanabiliyor. Yüksek kalitede ulaşılabilir fiyatlar da bu şekilde mümkün oluyor. Intimissimi’nin iş modeli dünyanın her yerindeki büyük sayıdaki çalışanlarına ciddi yatırımlarından geçiyor. Böylelikle, Intimissimi tüm çalışanlarına mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor ve insan haklarına verdiği değerin ve önemin altını çizmiş oluyor. Intimissimi’nin şeffaf politikası online mağazasından da anlaşılabilir. İzlenebilirlik bölümü sayesinde her bir ürün hakkında ayrıntılı detaylar veren marka bu şekilde tüketicilere üretim süreci, üretim yerleri, sürdürebilirlik hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Markanın sürdürülebilirlik yolculuğu ve tedarik zincirinin kontrolü şeffaflık konusunda ciddi bir adım atmaya olanak sağladı.

Intimissimi Ultralight Cashmere koleksiyonu 4-24 Ekim tarihleri arasında 1 alana 2.si %50 indirimli olarak sunuluyor.

Etİketler