INTIMISSIMI'DEN DİNAMİK KOLEKSİYON

Bu koleksiyon sürekli hareket halinde olanlar için!

Intimissimi In Action koleksiyonu, sürekli hareket halinde olan kadınlar için pozitif enerji vermeyi hedefleyen ve her ana ayak uydurmayı başaran bir koleksiyon olarak öne çıkıyor.

Koleksiyon iki farklı tarzı kapsıyor: Biri daha sportifken bir diğeri daha soft çizgilere sahip. Rahatlığın esas alındığı koleksiyonun en önemli özelliklerinden bir tanesi de ekolojik ve çevre dostu materyellerden üretilmiş olması. #Intimissimicares kampanyasına uygun olarak tasarlanan In Action parçaları hem estetik hem de çevre dostu.

Sporty-à-porter tarzı artık modasına koleksiyonunda yer veren Intimissimi, tüm vücut tiplerine uygun çift taraflı materyellerden oluşan parçalar sunuyor. İçerisinde Supima® marka yumuşak pamuk kullanılırken cilde yumuşak bir hissiyat veriyor ve parçaların dış kısmında da yeniden dönüştürülmüş Q-nova® materyelindenmikro elyaf kullanılıyor.

3 farklı sütyen 3 farklı tarz 

Biri destekli, biri orta kısımı fermuarlı ve biri de üçgen şekilli. Intimissimi, koleksiyonu tamamlamak için de toksik ilaçlar olmadan yetiştirilen organik pamuktan tasarlanan toparlayıcı taytlarını sunuyor. 

Soft ve dinamik bu koleksiyon kadınların günlük yaşamları için mükemmel seçenekler ve tarzlar sunuyor. Yosundan dönüştürülmüş biyolojik elyafların da kullanıldığı koleksiyon vücut şekline saygı duyuyor ve mükemmel toparlayıcılık sunuyor.