MOSHIQA X WONDER WOMAN

Wonder Woman ve Moshiqa hayvanseverlerin yaşamlarını paylaştıkları evcil dostlarına olan sevgisini kutlamak için güçlerini birleştiriyor; ikonik, işlevsel ve göz alıcı bir koleksiyona imza atıyor.

Evcil hayvanlar ve ebeveynleri için tasarlanan seçkin yaşam tarzı markası Moshiqa, efsanevi Warner Bros Studios tarafından Wonder Woman 1984 filminin lüks moda ortağı olarak seçildi. Moshiqa, Ekim ayında gösterime girecek olan Wonder Woman 1984 filmi için çok özel bir pet koleksiyonu hazırladı. 

Gücünü kadından alan, kadın gücünü yüceltmeyi önemseyen bu işbirliği, bir kadın süper kahramanın fantastik güçlerini Moshiqa'nın üst düzey evcil hayvan aksesuarlarıyla gerçek dünyaya taşıyor.

Golden Capsule Collection’da yer alan lüks evcil hayvan taşıyıcı Golden Wonder Nest Carrier, zamansız ve ihtişamlı tasarım kodlarıyla kedi ve köpeklere ışıltılı bir yuva oluyor. Havayolu uçuş kurallarına uygun ergonomik tasarımıyla seyahat sırasında maksimum rahatlık sağlarken, varış noktasında sıcacık bir eve dönüşüyor. Ebeveynlerin tüylü bebeklerini gezdirirken her koşula hazır ve tamamen özgür olması prensibiyle tasarlanan Golden Lasso Utility Belt yardımcı kemer, farklı gereksinimleri karşılayan devrimci tasarımıyla evcil dostların gezilerinde gerekebilecek tüm uygun aksesuarları içeriyor. Ebeveynlere özgür ve mutlu bir gezinti vaat ediyor.

Moshiqa’nın moda ve estetik algısı, uzman zanaatkarların deneyimi ve ince el işçiliğiyle buluşuyor, Moshiqa X Wonder Woman 1984 Golden Capsule Collection’da yer alan benzersiz tasarımlar, hayvanlara duyulan sevgiyi kutsamak için ilham veriyor. Moshiqa sofistike ve zamansız tasarımlarla, “Collectible Item” olarak yıllarca saklanacak özgün ve çarpıcı bir pet koleksiyonu sunuyor.

Kuruluşundan itibaren yaşama artı değer katacak sosyal sorumluluk projelerini desteklemeyi ilke edinen Moshiqa, çoğunluğu kadınlardan oluşan ve kadının güçlendirilmesi ilkesini ana hedef edinen ekiplerce yürütülen bu proje kapsamında, koleksiyonun satışından elde edilen gelirin %10’unu satın alan bireylerin tercihine bağlı olarak, kadınların eşit eğitim koşullarına sahip olması için çalışan uluslararası yardım kuruluşu The Malala Fund’a veya evsiz hayvanların daha iyi koşullarda yaşayabilmesi adına uluslararası çalışmalar yürüten Türkiye merkezli Dumpster Doggies’e aktaracak.