ŞİMDİYE KADAR Kİ EN HAFİF ULTRABOOST İLE TANIŞIN

Yeni adidas Ultraboost Light ile her adımda maksimum performans ve hafiflik deneyimi…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Mart 2023
ŞİMDİYE KADAR Kİ EN HAFİF ULTRABOOST İLE TANIŞIN

adidas, Ultraboost dünyasının en hafif koşu ayakkabısı Ultraboost Light’ı tanıttı. adidas’ın farklı düzeydeki koşuculara maksimum performans desteği sağlamak için gerçekleştirdiği inovasyonların bir sonucu olan Ultraboost Light’ın özünde, yepyeni bir taban “Light BOOST” bulunuyor.

BOOST teknolojisinin çığır açan bir yenilik olarak 10 yıl önce piyasaya sunulmasının ardından geliştirilen yeni Ultraboost Light, % 30 daha hafif BOOST malzemesi ile bugüne dek üretilen en hafif Ultraboost modeli. Orta tabanda yer alan küçük kapsüller, her adımda enerjiyi katlayarak performansa dönüştürmek için koordinasyonla çalışıyor. Muhteşem molekül tasarımı, bugüne kadar ki en hafif BOOST köpük malzemesini sunuyor. Hafif dış taban, her türlü hava ve zemin koşulunda ideal tutuş sağlıyor. Ultraboost Light koşarken en iyi performansa ihtiyaç duyan sporcular için, zorlu aşınma testleri sonucunda tasarlandı.Ultraboost Light, önceki Ultraboost'a göre % 10 daha düşük karbon ayak izine sahip. Hammadde, üretim süreci, ambalajlamadan taşınmaya kadar, uluslararası kabul görmüş ISO 14067 standardına uygun olarak karbon ayak izi hesaplanarak üretildi.


adidas Ultraboost Light’ın özellikleri:

●  Yeniden tasarlanmış bir LEP: 
Ayakkabının tabanında bulunan Doğrusal Enerji Noktası, tepkiyi optimize etmek ve yeni Light BOOST malzemesiyle uyum içinde çalışmak için yeniden tasarlandı.

● PRIMEKNIT +: En üst düzeyde nefes alabilirlik ve konfor için üretilen koşu ayakkabısı, hafif ayakkabı yüzeyiyle uyum sağlayan bir yapıya sahiptir.

●  Continental doğal performans kauçuğu: Her türlü hava koşulunda kendinden emin bir koşu için optimum performans sağlıyor.

● -% 10 daha düşük karbon ayak izi: Yeni Ultraboost Light, önceki sürümlere kıyasla daha düşük karbon ayak izi taşır.


Fiyat: Ultraboost Light: 4.499 TL

Daha fazla bilgi için, #ULTRABOOST @adidasrunning kullanarak Instagram, TikTok ve Twitter'daki sohbeti takip edebilirsiniz.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.