SOKAK MODASINA YENİ BİR SOLUK: PROBABLY x ACADEMIA

Uniseks kapsül koleksiyon, spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor.

Özgür ruhlu ve farkındalığı yüksek tasarımlarıyla her sezon adından söz ettiren Academia’nın, Probably işbirliğiyle hazırladığı Probably X Academia kapsül koleksiyonu spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor. Sokak modası kodlarından ilham alan uniseks koleksiyon, Academia’nın DNA'sını; Probably markası ve son beş yılda tüm dünyada yükselen bir trend haline gelen Danimarkalılara özgü mutluluk felsefesi “Hygge” ile bir araya getiriyor.

Yeşilin enerjisini, beyazın sadeliği ve siyahın gücüyle buluşturan koleksiyon, bant baskılar, patchwork detaylar ve geçtiğimiz sezonların ardından halen yükselişini koruyan batik tekniğiyle zenginleşiyor.


Monogram baskılı tshirt ve formalar; sloganlı hoodie ve t-shirtler, batik tekniğiyle boyanmış yeşil/siyah takımlar, slogan biyeli sweatshirt setlerinden oluşan koleksiyon;  çoraptan şapkaya, terlikten bel çantasına uzanan aksesuarlarıyla sokak stiline farklı bir yorum katıyor.


Probably’nin marka dünyasında yer alan; hayatın ve güzel anların tadını çıkarmak ve bunu sevdiklerinle paylaşmak anlamına gelen “Hygge”, Probably X Academia kapsül koleksiyonundaki detaylarla ve “Bring more hygge into your life” sloganlı tasarımlarla bizleri de bu akıma katılmaya çağırıyor.