SONBAHAR VE KIŞ MODASINI YANSITAN 33 PARÇA

Mango, H&M ve Zara’dan yeni sezon trendlerine uyum sağlamanızı kolaylaştıracak uygun fiyatlı parçaları seçtik.

Pek çoğumuzun alışveriş alışkanlıkları son aylarda büyük ölçüde değişti. İkinci el alışverişe ilgi artarken, bilinçli tüketim alışkanlığı edindik. Her gün mağazaları ya da online mağazaları dolaşırken, alışveriş iradenizin daha güçlendiğinin farkında olabilirsiniz.

Normalde, düğünlerde giymek için ayakkabı ve elbiselerle, tatil için almak istediğimiz parçalarla ve işe giderken giymek için bir avuç şık eşyayla dolu bir dilek listemiz olurdu. Fakat geçirdiğimiz pandemi döneminde her şey gibi moda anlayışımız da değişti. Artık yeni bir şey almanın doyumsuz ihtiyacını hissetmiyoruz.

Bu nedenle yeni bir sezonun başlangıcında, en sevilen cadde mağazalarından bazılarının (Zara, H&M ve Mango) en son koleksiyonlarına bir göz atıp gözüme çarpan iyi parçaları seçtik. Doyumsuzca almak yerine, kurtarıcı parçaları almak; hepimizin son zamanlardaki alışkanlıklarından...

Sizin için yeni sezona uyum sağlamanızı kolaylaştıracak bir dilek listesi hazırladık; Zara, H&M ve Mango'dan parçalarla dolu… Biraz farklı yaklaşımlar benimsemelerine rağmen, her markanın bir sonbahar stili oluyor; bu yüzden en iyi parçaları bir araya getirmek için çalıştık.

Uzun çizmeler, örme elbiseler ve midi eteklerden güncellenmiş trikolara; Zara, H&M ve Mango'dan sonbahar stilini yansıtan 33 uygun fiyatlı parçayı inceleyin.