ZAMANSIZ YAZ STİLİ: TUVANAM X FABRİKA

Tuvana Büyükçınar'ın Fabrika ile hayata geçirdiği koleksiyon, zamansız tasarımları ve minimal çizgisiyle yaz stillerine ilham oluyor.

Tuvana Büyükçınar Demir’in güçlü tasarım anlayışı, Boyner markası olan Fabrika’nın karakteristik çizgileri, özgür, güçlü ve zamansız kadınların ilhamıyla tasarlanan Tuvanam x Fabrika özel koleksiyonu, yaz kombinleri için anahtar parçalarla dolu.

Gündüzden geceye ve her stile uygun tasarımlar barındıran koleksiyonda; pantolon ve ceket takımlar, kısa/uzun elbiseler, modern kesim tulumlar, payet ceketler, Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonlarında sıklıkla yer verdiği slogan tişörtler dikkat çekiyor. Payet, krep, saten ve metalik örme kumaşların ön plana çıktığı koleksiyonda kullanılan safran, pudra, gri, beyaz, mavi, siyah ve gümüş  renkler yaza renk ve ışıltı katıyor.

Tuvanam x Fabrika koleksiyonu, düz siyah elbise, ceket elbise, ceket- pantolon takımlarıyla resmi silüetlere farklı bir şıklık sunarken payet ve dantel süslemeli tasarımları da parti stiline eşlik ediyor.

Seçili Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de bulabileceğiniz koleksiyonun öne çıkan parçaları fotogaleride....