BARBIE DURUŞU

Bu fotojenik poz bir Instagram fenomenine dönüştü!

Artık poz vermek bir sanat! Migren pozu son dönemin en çok konuşulan sosyal medya pozu olabilir ancak ondan önce Barbie duruşunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Küçüklüğünüzde oynadığınız Barbie bebeklerini hatırlayın, sürekli parmak ucundaymış gibi duran bebeklerinizden seneler sonra ilham alabilirsiniz.

 Ayaklarımıza sorsak bambaşka bir fikri olsa da topuklu ayakkabı giymeyi yinede çok seviyoruz. Bacaklarınızı ve kalçanızı daha sıkı gösteren yüksek topuklu stilettolar birçok kadının en zayıf noktası! Instagram’da takip ettiğiniz ünlülerin ve modellerin resimlerine dikkatlice bakarsanız, topuklu ayakkabı giymeden de bu etkiyi yarattıklarını görebilirsiniz. Bacaklarını daha uzun göstermek isteyen ünlüler aynı Barbie bebekler gibi parmak ucunda durarak topuklu ayakkabısız da bu duruş ile poz veriyorlar. “Barbie pozunu nasıl yaparım?” diye soruyorsanız, cevabı çok basit! Bu pozun tek bir koşulu var; görünmez bir çift topuklu ayakkabı giydiğinizi hayal ederek parmak ucunda durmak! Ta-da! İşte şimdi Instagram fenomeni olmaya bir adım daha yaklaştınız…İlham almak için fotogaleride ünlü isimlerin Barbie pozlarına göz atabilirsiniz….