BİSİKLETÇİ ŞORTU 2.0

Konfordan vazgeçemeyenleri sevindirecek bir trend haberi!

Pandemi öncesinde bisikletçi şortları vardı… Herkesin giydiği bu kısa taytlar blazer ceketlerden topuklu ayakkabılara kadar en beklenmedik eşleştirmeleri gördü. Karantina dönemi ile uzayan paça boyları taytlara geri dönüşümüzü işaret etmişti. Evde giydiğimiz eşofmanlardan ve taytlardan sonra bisikletçi şortları adeta yeniden sokaklara dönmemizi kutluyor! Özellikle konforun öne çıktığı 2020 ve 2021 senelerinde bisikletçi şortlarının yeniden trend olması pek de şaşırtıcı değil. Spor yaparken ve bisiklete binerken giyilen bisikletçi şortları geçtiğimiz senelerde modanın en şaşırtıcı ve popüler parçası olmuştu. Yaz aylarında üzerimize yapışan şeyleri giymeyi pek sevmeyiz ama bisikletçi şortları bu noktada ayrılıyor diyebiliriz. Spor markalarındaki nefes alan modellerin yanı sıra ince ve farklı kumaş alternatifleri ile mevsime uyum sağlayan bisikletçi şortlarını blazer ceketler, crop top üstler ve topuklu sandaletler ile görmeye hazır olun. 

Aylarca hatta neredeyse yıllarca geçen ev stilinden sonra bisikletçi şortları ‘normal’ kıyafetlere dönüş yapmayı kolaylaştırıyor. Birkaç sene önce podyumlarda belirdikten sonra herkeste şok etkisi yaratan bisikletçi şortları, önceden önyargılı olduğumuz tüm trendler gibi stilimizin ayrılmaz parçası olmuştu. Bisikletçi şortu 1.0 döneminde bu stili denemediyseniz ve pişmansanız hiç üzülmeyin çünkü bisikletçi şortu 2.0 dönemi resmen başlamış bulunuyor. 

Ünlülerden influencerlara, sokaktan podyuma herkesin olmazsa olmazı olan bisikletçi şortlarının 2021 modelleri için fotogaleriye göz atabilirsiniz…

Etİketler