CANLANMA ZAMANI: YAZIN FAVORİ 5 RENGİ

Boya kalemlerini andıran neşeli tonlar!

Stil seçkimiz evimiz, Zoom toplantıları ve köşedeki kafe (veya süpermarket) ile sınırlandırılmış olabilir ancak bu hayatınıza biraz renk katmamak için bir neden değil. Tüm kısıtlamalara, üzücü haberlere ve daha çok evde zaman geçirmemize rağmen hayatın ve modanın renklerini kuşanmaktan vazgeçmiyoruz. 

Bildiğiniz üzere canlı renkler, psikolojik olarak bir neşe kaynağı! Bu nedenle ne kadar çok renk giyerseniz, modunuzu o kadar yükseltebilirsiniz. Eğer İlkbahar -Yaz 2021 defilelerine dikkat ettiyseniz, en sade silüetler bile coşkulu renklere ve desenlere bürünmüştü. Karantina üniformamız bol kesimli rahat kıyafetler olmuş olabilir ancak capcanlı renkler, en klasik silüeti bile ‘statement’ tarza dönüştürebilecek türden. İlkokul çantamızdaki boya kalem setini andıran yeni sezon renkleri, gardırobumuzu adeta bir şeker dükkanına dönüştürüyor. 

Instagram’ınızı açtığınız zaman gördüğünüz rengarenk paylaşımlar bir tesadüf değil. Pantone, 2021’in rengini sarı olarak belirlemiş olabilir ancak bu senenin rengi gökkuşağının tüm tonlarından ilham alıyor. Özellikle yeşilin binbir tonunu ve fuşya pembelerini gördüğümüz İlkbahar 2021 sezonunda tüm kıyafetler mutluluk kaynağına dönüşüyor. Bir sonraki Zoom toplantınızda gün batımı turuncular ile çalışma arkadaşlarınızı mutlu edebilir veya baştan aşağı yeşillere bürünerek doğanın en güzel tonunu evinize taşıyabilirsiniz!

Küçük şeylerden mutlu olmaya ve hayatınızı neşeli renklere boyamaya hazırsanız fotogaleride yeni sezonda her yerde göreceğimiz 5 rengi görebilirsiniz…

Etİketler