CARRIE BRADSHAW’UN KISKANACAĞI AYAKKABI TRENDLERİ

“Bazı şeyleri bilmiyor olabilirim. Ama ayakkabılar, ayakkabıları biliyorum,” -Carrie Bradshaw

Yaza veda etmek çok zor… Ama neyse ki Sonbahar ayakkabı trendleri bizi sevindirerek yeni sezona hazırlıyor! Ayakkabı eksperimiz Carrie Bradshaw’un onaylayacağına emin olduğumuz trendleri denemeye sabırsızlanıyoruz. Ayakkabılarına bir servet harcayan ve “Ayakkabıları içinde yaşayacağını,” söyleyen Sex and the City yıldızı Bradshaw’un evlenme teklifi bile Manolo Blahnik ayakkabılarıyla olmuştu. Sarah Jessica Parker’ın canlandırdığı moda ikonu karakter günümüzün stillerine ilham kaynağı olurken ünlü oyuncu ayakkabı markası ile stilini kanıtlamayı başardı. 

Topuklulardan vazgeçmeyen Bradshaw’u cezbedecek Mary-Jane ve kare burunlu botlar, yeni sezonun vazgeçilmezleri arasında. Retro stili ile kombinlere feminen bir hava katan Mary-Jane ayakkabılar bu sezon kristaller ve inciler ile süsleniyor. Yaz aylarının 90’lar stil esintisi ile hayatımızda yer eden kare burunlu sandaletler ise yeni sezonda bot formuna bürünüyor. Parker’ın canlandırdığı Carrie, 2019 yılınada yaşasaydı bu ayakkabılar ile muhteşem kombinler yaratırdı! 

Yeni sezonda bir ‘çirkin’ ayakkabı trendi de var! ‘Dad Sneakerları’ ve kalın tabanlı ‘turist sandaletlerinden’ sonra yeni bir eklenti olan kalın tabanlı oxford ayakkabılarına önyargı ile yaklaşmayın. Tam bir punk ve grunge havasında olan bu trend; Prada, Alexander McQueen, Miu Miu gibi markaların defilelerini süslemişti. Düz ayakkabı giymeyen Bradshaw’un bile giyerken hayal edebildiğimiz bu kalın tabanlı ayakkabılar düz kesim kotlar ve elbiseler ile kombinlenebilir. Fotogaleride sezonun en trend ayakkabı trendlerini inceleyerek kendinizi Carrie Bradshaw’un 2019 sürümü olarak görebilirsiniz…