ÇİZGİDEN KAÇIŞ YOK

Bu sezon çizgiyi ne yöne çekeceğinize karar vermeden önce, haberimize göz atın.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 12 Nisan 2015
ÇİZGİDEN KAÇIŞ YOK
Soldan sağa; Lacoste, Altuzzara, Jacquemus, Balmain, Charlier, Emporio Armani


Tasarımcılar, bizim çizgili tişörtlerimizden ya da trikolarımızdan vazgeçemediğimizin farkına varmış olacak ki, onları her tarza uyarlamışlar. Maskülen ya da feminen duruşlu, marin ya da pin-up temalı, seksi ya da sportif her halleriyle karşımıza çıkıyorlar. Bu sezon çizgiyi ne yöne çektiğinizin önemi yok. Farklı yönlerde ve farklı renklerde olanları dahi üst üste geçirerek cool olabilirsiniz. 

Lacoste şovunda stiletto'larla tamamlanan elbiseyi, spor ayakkabınızla tamamlayarak yürüyüşe bile gitmeniz mümkün. İki parçayı birleştirmeyi hayal edenler için de yine farklı yöne çekilen biri kalın diğeri ince çizgili parçaları, Altuzzara'da olduğu gibi özgürce birleştirebilirsiniz. Bir de Balmain var. Dahi tasarımcı Olivier Rousteing'in mucize kalıbını takımlara uyarladığı, çizgili parçaların gücünü vatkalarla perçinleyen takımları da favorilerimizden. Daha yumuşak ve tiril tiril takımlar arayanlara önerimizse, Charlier ya da Emporio Armani'deki örnekler. Onları ekürilerinden ayırıp, uçuşan etekleriniz ya da denim şortunuzla da kullanmayı deneyin.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.