ÇİZGİYİ ÇEKİN

Yeni sezona damgasını vuracak çizgiyi, ne yöne çektiğinizin önemi yok!

Soldan sağa; Lacoste, Altuzzara, Jacquemus, Balmain, Charlier, Emporio Armani

Bu sezon çizgiyi ne yöne çektiğinizin önemi yok. Farklı yönlerde ve farklı renklerde olanları dahi üst üste geçirerek cool olabilirsiniz.
Tasarımcılar, bizim çizgili tişörtlerimizden ya da trikolarımızdan vazgeçemediğimiz farkına varmış olacak ki, onları her tarza uyarlamışlar. Maskülen ya da feminen duruşlu, marin ya da pin-up temalı, seksi ya da sportif her haliyle karşımıza çıkıyorlar.

Lacoste şovunda stiletto'larla tamamlanan elbiseyi, spor ayakkabınızla giyerek yürüyüşe bile gitmeniz mümkün. İki parçayı birleştirmeyi hayal edenler için de yine farklı yöne çekilen biri kalın diğeri ince çizgili parçaları, Altuzzara'da olduğu gibi özgürce birleştirmeniz mümkün. Bir de Balmain var. Dahi tasarımcı Olivier Rousteing'in mucize kalıbını takımlara uyarladığı, çizgili parçaların gücünü vatkalarla peçinleyen takımları da favorilerimizden. Daha yumuşak ve tiril tiril takımlar arayanlara önerimizse, Charlier ya da Emporio Armani'deki örnekler. Onları ekürilerinden ayırıp uçuşan etekleriniz ya da denim şortunuzla da kullanmanız mümkün.

Etİketler