Clutch Şıklığı Geri Döndü

Şıklığı vurgulayan zamansız clutch çantaların yükselme zamanı geldi!

Buse Saray BUSE SARAY 19 Ekim 2023
Clutch Şıklığı Geri Döndü

Moda sıklıkla kendisiyle çelişen bir alan olup, tasarımcılar her sezon arasında bir trendden diğerine geçmeye çalışırken taze bir şey sunmayı dener. Bu sezon için ise yazın favorisi olan tote çantalar yerini şıklığı vurgulayan clutch çantalara bırakmış durumda…Etkinlikler artmaya devam ettikçe de tasarımcılar akşam kıyafetleri için uygun olan clutch çantalara yöneliyor. Fakat 2008 civarında gördüğünüz ince zarf versiyonlarından oldukça farklı görünüyor. Son yüzyıldan fazla bir süredir popüler olan bu çantalar, sezon için abartılı biçim ve dokular ya da çok sade versiyonlarda karşımıza çıkıyor. Bu sezon iyi bir clutch çantanın kombinlere ekstra özel bir zarafet katacağı kesin...

Çanta trendleri gelip geçse de gündüz veya gece için sadelikle tasarlanmış zarif bir clutch çanta şaşırtıcı derecede zamansızdır. Clutch çanta kullanımı ise tamamen sizin nasıl taşıdığınıza bağlıdır; Miu Miu ve Versace gibi markalar, onu rahatça kol altına sıkıştırmanın uygun olduğunu kanıtladılar.

İşte sezonun koleksiyonlarından favorimiz olan clutch çantalar...


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.