DRAMATİK BALON KOLLAR

Prenses Beatrice’in gelinliği ile artan balon kol aşkı!

Dramatik oversized kol detaylarını çok seviyoruz! Son yıllarda neredeyse her sezon gördüğümüz balon kollar Yaz 2020’de daha da büyüyen detaylarda karşımıza çıkıyor. Bluz trendlerinde başrol oynayan balon kol detayları, sezon gardırobumuza bir prenses havası katıyor. Geçtiğimiz sezonlarda podyumlarda maskülen detaylar öne çıksa da klasik feminen stiller 2020 trendlerinin favorileri arasında. 

Geçtiğimiz günlerde sade bir tören ile evlenen Prenses Beatrice, gelinlik tercihi ile balon kol detaylarını daha da öne çıkarmayı başardı! Babaannesi Kraliçe II. Elizabeth’in 1962’de ‘Lawrence of Arabia’ filminin Londra prömiyerine giydiği Norman Hartnell tasarımı işlemeli elbiseyi giyen Prenses Beatrice, tül balon kol detayı ile dikkat çekti. Stilini yine Kraliçe II. Elizabeth’in düğününde taktığı Kraliyet yadigarı Kraliçe Mary Pırlanta Tacı ile tamamlayan Prenses Beatrice, prenses stilinin tam olarak hakkını verdi. Kraliyet Ailesinin moda stilleri üzerindeki etkisi Prenses Diana ile başlamış ve ardından Kate Middleton ve Meghan Markle ile devam etmişti. Giydikleri stillerin aramalarını ve satışlarını bir günde artıran Kraliyet Ailesi üyeleri arasında bu sefer de Prenses Beatrice eklendi. Düğünün ardından balon kol detaylarının aramaları artarken, tüm dünyanın bir prenses olma tutkusu ile yanıp tutuştuğunu anlamış olduk! 

Gösterişli balon kol detayları ile yaz stilinize hareket katarken aynı zamanda çocukluk hayallerinizi bir nebze olsa da gerçekleştirebilirsiniz. Elbiselerde ve bluzlarda gördüğümüz balon kollar, bu sezon bir öncekilerine kıyasla çok daha etkileyici. Maksimalist furyasına katılan balon kol detayları sadece sokak stilinde değil aynı zamanda defilelerde de gözümüzden kaçmamıştı. Şimdi ise Prenses Beatrice’in gelinlik modeli ile daha da popüler hale gelen balon kollar, yaz gardırobunuza eklemeniz gereken parçaların başında geliyor!


Tüm kadınlar bir prensestir diyoruz ve sizi fotogalerideki balon kollu tasarımlar ile başbaşa bırakıyoruz…

Etİketler