HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ

Bol kesim modası elbiselerde!

Hepimiz zaman zaman kendimize şu soruyu sormuşuzdur: “Eşofman kadar rahat olan ama aynı zamanda şık görünen ne giyebilirim?” Şimdi size bu sorunun cevabını vereceğiz: bol kesim elbiseler! Evde çalışma stilinin olmazsa olmazları haline gelen eşofmanların yanı sıra bol kesim elbiseler de karantina stilimizi süsledi. Bu rahatlığa alışmışken, normalleşme sürecinde de eşofmanlar kadar rahat ama oldukça tarz görünen oversized elbiselerden vazgeçmiyoruz!

(Getty Images)

Boğucu sıcaklar için olabilecek en ideal kıyafet olan bol kesim elbiseler, vücudunuza değmiyor ve havadar bir stil sunuyor. Yaz 2020’nin favori elbise modelleri haline gelen oversized elbiseler, “giy-çık” stilinin tahtında oturuyor. Stil eşleştirmesi yapmaya uğraşmak istemediğiniz ve havanın vücudunuza değen herhangi bir şey giymenize izin vermediği günlerde, elinizi direkt olarak gardırobunuzdaki bol kesim elbiseye atabilirsiniz.

Karantinamızdan önce de popüler olan bu elbise trendi, Missoni, Valentino, Cong Tri ve Balmain gibi markaların defilelerinde öne çıkmıştı. Özellikle maksi modellerde gördüğümüz A-Kesim elbiseleri dilerseniz midi ve mini boylarda görebilirsiniz. Maksi boylarda tam olarak eteğinizin altından sahil esintisini sürükleyebileceğiniz bu bol kesim elbiseler ile normalleşme sürecini ferah ve rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 20 bol kesim elbise modelini görebilirsiniz…