FESTİVAL HAVASINI ŞEHRE TAŞIYAN KROŞELER

Bohem ama aynı zamanda modern bir trend…

Coachella gibi yaz festivallerinin vazgeçilmez stilleri arasında olan kroşe trendi aynı zamanda sahil stillerinde de görülüyor. Son yıllarda yinelenen mevsim trendlerinin başında gelen kroşeler artık sadece sahillerde ve festivallerde değil günlük stilde de kullanılıyor. Şu sıralar pek de ‘festival’ havasında değilseniz, kroşe tasarımların modunuzu yükseltebilecek güce sahip olduğuna emin olabilirsiniz. 

Cansu Ocak, Jonathan Simkhai, Celine İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

Kate Spade ve Missoni gibi markaların İlkbahar - Yaz 2020 koleksiyonlarında gördüğümüz kroşe tasarımlar, maksi elbiselerde ve bluzlarda harika görünüyor. Renkli bralet üstleriniz ile eşleştirebileceğiniz kroşe bluzların yanı sıra uzun kroşe elbiseleri sahilde bikinilerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Eşleştirdiğiniz aksesuarlara göre bambaşka stillere bürünebilen kroşe tasarımlar aynı zamanda yetmişli yılların çiçek çocuklarını anımsatıyor. Bohem ve hippie tarzının yanı sıra tam bir ‘riviera’ havasında olan kroşe tasarımlar ile yapabileceğiniz stillerin sınırı yok! 

İlkbahar 2020 Defilelerinde Kroşe Aksesuarlar (Getty Images)

Sadece kıyafetlerde değil ayakkabı ve çantalarda da gördüğümüz kroşe dokusu, şehir stiline rustik bir esinti getiriyor. Fırfırlı uzun elbiseleriniz, renkli pantolonlarınız ve vintage desenli etekleriniz ile birleştirebileceğiniz kroşe aksesuarlar, sevimli ama alımlı bir stil yaratacak. Kroşelenmeye hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz…