GELİNLİK TRENDLERİ

Yeni trendlerde rahatlık ön planda ama…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ocak 2014
GELİNLİK TRENDLERİ

Geçtiğimiz ay yapılan Haute Couture defilelerinin en çarpıcı modelleri, hemen her koleksiyonu tamamlayan birbirinden güzel gelinliklerdi. İtiraf edelim, planlarımızın içinde olsun olmasın, gelinlikleri, onların gösterişini seviyoruz hepimiz! 

Öte yandan Amerika menşeili online gazete Huffington Post'a göre gelinlik trendleri gelenekselin çok daha ötesine taşınmış durumda... Önde gelen gelinlik dergilerinin moda editörleriyle yapılan röportajlara göre 2014'ün gelinlik trendleri ‘geleneksel olmayan'ın peşinden gidiyor. 

Günlük elbiseleri andıran kesimler, kısa etekli versiyonlar hatta Amerika'nın ünlü markası J.Crew'nun bu seneki evlilik koleksiyonunda yer aldığı gibi tulum bile var (Solda)! 

Bunun altındaysa üç sebep yattığı düşünülüyor: 1- Denenmemişi denemek ve bu özel günde herkesten gerçekten farklı olmak. 2- Rahatlığını ön planda tutan ve kendi özel gününde gönlünce eğlenmek isteyen yeni nesil ve 3- İkinci kez yapılan evliliklerin çoğalması...

Sizin tercihiniz hangisi olur veya şartlarınız yukarıda saydıklarımızın hangisine uygundur bilmiyoruz ama biz gelinlik deyince uzun etekleri, başında tacı ve beyaz rengiyle klasik olanın asla moda dünyasından silinmemesini diliyoruz.

Galerimizde 2014 İlkbahar-yaz defilelerinden derlediğimiz modelleri bulacaksınız. Kaçırmayın deriz! 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.