GİZEMLİ VE ASİ: DERİ ETEKLER

İkinci yeni Matrix stiline hazır mısınız?

Defilelerdeki baştan aşağı deri kombinler dikkatinizi çekmiş olabilir. Bunun sebebi Matrix stilinin net bir şekilde geri dönmesi! Önce incecik güneş gözlükleri ile karşımıza çıkan Matrix tarzı, daha sonra Kendall Jenner’ın deri blazer ceketi ile sokak modasında yer edinmişti. Şimdi ise gömlek ve etek kombinleri ile Sonbahar 2019 stillerine hükmeden deriler, nereye baksak karşımıza çıkıyor. 

Sürdürülebilir moda bu kadar çok gündem olurken, derilerin birden trend zirvesine yerleşmesi oldukça şaşırtıcı görülebilir. Ancak ‘vegan’ ve ‘suni’ deri opsiyonları ile vejeteryan ve vegan yaşam stilini benimseyen kadınları da sevindiren bu trend, tüm havalı kızların olmazsa olmazı. Matrix’in siyah derili stiline renk katan moda sektörü, parlak yeşiller, kırmızılar ve krokodil efektli modeller ile gözümüzü kamaştırıyor. Moda haftalarında Olivia Palermo'dan Aimee Song'a kadar bir çok influencerda gördüğümüz deri etekleri mini ve midi boylarda gardırobunuza ekleyebilirsiniz. 

Baştan aşağı deri kombinlerde kullanabileceğiniz deri etekleri, deri gömlek ve diz boyu topuklu deri çizmeler ile deneyin. Sonbaharın en beğenilen trendlerinden biri olan deriler gizemli ve asi bir hava katmanın yanı sıra oldukça çekici görünüyor. İçinizdeki gizli ajanı dışarı çıkarmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz deri etekleri inceleyebilirsiniz…