ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

GÖZ KAMAŞTIRAN UYUMLU YÜZÜKLER

Yüzükler, gösterişli bir düzen ile karşımızda!

Bu yaz, yüzük setleri –yüzüklerle dolu parmaklar- çok moda! Aynı koleksiyondan farklı parçaları ya da aynı materyalde yüzükleri aynı anda takmak; Instagram kızlarının favorisi oldu. Parmakların çoğunun dolu olduğu, bu iddialı ve uyumlu görünüm; özlediğimiz kusursuz ihtişamı geri getirdi.

Pırlanta, altın, gümüş, doğal taş ya da değerli taşlar… Hepsi parmaklarda gösterişli bir düzende sergileniyor. Göz kamaştıran bu karakterli yüzük takımları, sosyal medyada ve sokakta müthiş yüzüklerle dolu elleri daha da fazla göreceğimizin habercisi…


Pek çok marka sezonda yüzük setlerini hazır olarak koleksiyonuna eklerken, bazı markalar geniş bir koleksiyondan sizin set oluşturmanıza olanak tanıyor. Gucci, Zadig&Voltaire, Off White gibi dünya markaları koleksiyonlarında yüzük setlerine yer veriyor. Takı ve mücevher markalarını heyecanlandıran bu trend ile koleksiyonların ilham kaynakları, sokak modasının parmaklarında hayat buluyor.Sezonun koleksiyonlarından seçtiğimiz uyumlu yüzükleri ve setleri incelemeyi unutmayın!