HAREKETLİ SEZON

Mevsim uyanışı, ruhumuzun enerji seviyesini yükseltirken yeni sezonun sportif dönüşümü bizi harekete çağırıyor.

Genellikle kullanım alanlarını sınırladığımız spor parçalar, değişen tasarımları ve farklı detaylarıyla bu sezon, bize gündüzden geceye eşlik edecek kadar şık ve gösterişli.

Uçuşan elbiseler, hafif kumaşlar hakimi olduğu yeni sezonda emin adımlarla ilerlerken tasarımcıların geçmiş dönemlerden aldığı ilhamla birlikte sportif çizgiler de yeni bir kulvardan giriş yaptı.

 Sneakerlar, bomber ceketler, pantolonlar…hepsi, sportif detaylarla birleşerek özellikle 80’ler döneminden ilhamla aktif parçalara dönüştü.  Şeritli beyaz çoraplar, şortlar ve minik eteklerle gün yüzüne çıkarken scuba mayolar da sahil kıyılarını ele geçirecek gibi gözüküyor. İstediğiniz her parçayla rahatlıkla kullanabileceğiniz sportif-casual tasarımlar doğru aksesuar seçimleriyle de oyuna açık olduğunu gösterirken, ışıltılı detaylar ise farklı bir cool etki yaratıyor. Eğer spor kıyafetler sizin için sınırlı bir alanı temsil ediyorsa yeni sezon, kalıplarınızı kırmanız için mükemmel ortamı yaratıyor. Harekete geçmeden önce fotogaleride bu sezon için seçtiğimiz dinamik parçalara göz atın!.

Etİketler