İKİ FARKLI STİLİN BULUŞMASI: TRİKO HOODIE

Atletik stilinin vazgeçilmezi hoodie ve loungewear gereksinimleri arasında olan triko bir araya geldiği zaman sonsuz bir konfor sunuyor!

Güzellikte allık ve rujları bir arada sunan ürünler, modada çift taraflı tasarımlar… Bir parçada farklı fonksiyonları görmek çok güzel! Hem kullanımı kolaylaştıran hem de farklı opsiyonlar sunan ‘bir taşla iki kuş’ ürünlerinde son nokta triko hoodie'ler! Kazak ve hoodie tasarımlarını buluşturan triko hoodie'ler, Sonbahar 2020 sezonunun son güncellemelerinden biri.

Hoodie, blazer ceket ve jean pantolon eşleştirmesine farklı bir hava katacak olan triko hoodieler şıklık ve rahatlık arasındaki mükemmel noktayı buluyor. Karantina döneminde başlayan triko ve spor takımı düşkünlüğünün altı bu trend ile daha fazla çiziliyor diyebiliriz. Mevsim gereksinimlerine de uyum sağlayan yünlü veya kaşmir hoodie'leri oversized blazer ceketler, desenli etekler veya deri pantolonlar ile eşleştirerek havalı bir sokak stiline erişebilirsiniz.

Kalın örgü detayları, renkleri ve desen eklemeleri ile farklı bir görünüm kazanan hoodie'ler yeni sezon stil seçkisini genişletiyor. Sadece sokak stilinde değil evden çalışma tarzınıza da uyum sağlayan örgü hoodie'ler, iki farklı stili buluşturarak alımlı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Yumuşak trikoların ‘lüks’ etkisini hoodie'lerin zahmetsiz ve rahat şıklığı ile buluşturan bu tasarım, sezonun denenmesi gereken trendleri arasında!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz triko hoodie tasarımlarını inceleyebilirsiniz…

Etİketler