İNCİ İŞLEMELİ KIZ

Yeni sezon inci modası…

Yılbaşı parti sezonu yaklaştığı için etrafımızda bir payet istilası söz konusu! Payetli ve ışıltılı tasarımlar son dönemin favori stilleri arasında.

Günlük stile de yansıyan pullar pek de sizin tarzınıza göre değilse, işleme modasından geri kaldınız anlamına gelmiyor! Son bir kaç sezondur takı trendleri arasında yer alan inciler, modern bir ‘İnci Küpeli Kız’ tablosu gibi.

Bu havalı takı trendi bu sezon kıyafetlerde. Influencerların ve ünlülerin paylaşımları arasında yer alan inci işlemeli kıyafetler, en az payetler kadar göz kamaştırıcı bir stil yaratıyor. 


Loewe, Simone Rocha, Miu Miu ve Altuzarra defilelerinde gördüğümüz inci işlemeleri sofistike ama modern stillere ilham kaynağı oluyor. Shrimps’in Antonia çantası ile hayatımızda yer edinen inci çılgınlığı, Kış sezonunda payetlere alternatif arayanlar için ideal. Ofis şıklığından gece şıklığına taşıyabileceğiniz inci işlemeli elbiseler ve ceketler, sade stillere hareket katacak türden. Normalde inci denince akla klasik ve oturaklı stiller gelirken, bu sezon gördüklerimiz çok farklı! Kalıplarını yıkan inciler, Kış 2020 sezonunda oldukça asi bir tavırda. Denimler, deriler ve kazaklar ile birleşen inciler, beklenmedik stiller ile gardırobunuzun en ilginç parçası olabilir. İnci Küpeli Kız Hayır! İnci İşlemeli Kız olmaya hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilirsiniz….