JENNIFER LOPEZ’İN DERİ BERESİNDEN İLHAM ALIYORUZ

Sonbahar 2019’un ‘Parisian’ stili…

Jennifer Lopez gittiği her yerde stili ile göz kamaştırıyor. 2000 yılı Grammy Ödülü Versace elbisesi ile Google Images’ın kurulmasını sağlayan ünlü şarkıcı, hala giydikleri ile ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde heyecanla beklenen ‘Hustler’ filminin Los Angeles’taki bir etkinliğine katılan Lopez, Sonbahar 2019’un en popüler şapkasını tercih etti. 13 Eylül’de yayınlanacak filmde, Cardi B, Lili Reinhart, Constance Wu ve Jennifer Lopez gibi isimler yer alıyor. Filmin tanıtımı için bir fotoğraf çekimine katılan ünlü şarkıcı kırmızı halının en şık ismi oldu. 

Jennifer Lopez, 'Hustler' filminin Los Angeles tanıtım etkinliğinde (Getty Images)

Etkinlik için Zimmermann’ın Sonbahar 2019 koleksiyonundan bir kombin tercih eden Lopez, baştan aşağı bordo derili kıyafeti ile tüm gözleri üzerine topladı. Stilini bordo deri bir bere ile tamamlayan ünlü şarkıcı, Fransız tarzı stilini Instagram üzerinden paylaştı. 

Tam da dördüncü Matrix filminin çıkacağını öğrenmişken, ünlüler baştan aşağı deri kombinleri ile kendilerini yeni filme hazırlıyorlar! Bu furyaya katılan Jennifer Lopez, asi ve Fransız esintili stili ile baştan aşağı deri tarzının kazananı oldu… Yeni sezon alışverişine başlamışken, Lopez’in havalı beresi listemize eklendi! Ünlü şarkıcının tarzından ilam alarak fotogaleride sezonun en güzel berelerini inceleyebilirsiniz…