KAŞKOL SANATI

KAŞKOL SANATI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ekim 2014
KAŞKOL SANATI

Bu sezon şaşırtan tasarımcı değişikliklerinden biri de Christopher Lemaire olmuştu. Hermes'i daha da modern ve genç bir çizgiye taşıyan Fransız tasarımcının, moda evindeki son koleksiyonu 1 Ekim'de sergilediği ilkbahar-yaz 2015'ti. Bizse ilkbahar-yaz'a geçmiyor, içinde bulunduğumuz sezonda kalmayı sürdürüyoruz.

Dersimiz ‘Kaşkol Sanatı', hocamızsa Christopher Lemaire! Bu sezon Chanel'de boyunda ve belde bağlanan hırkalar, Giambattista Valli'nin couture şovunda saçlara bağlanan fularlar ve Lemaire'nin, sıcacık bir kışa davet eden, boyuna bağlanan kaşmir trikoları!Yanlış duymadınız, aynı zamanda aşırı tüketimden de dem vuran, giyemediğimiz trikolarımızı kaşkol olarak kullanmaya özendiren bu tasarımlar sonbahar-kış için oldukça şık ve rahat! Açılışta büyük halini kullanıp diğer görsellerde detayına girdiğimiz modeller için, kapın bir triko ve denemeye başlayın. Bizden söylemesi;)

Editörün notu: Giyeceğiniz kazak ya da trikonun, tıpkı Lemaire'de olduğu gibi, boynunuza bağlayacağınız parçayla aynı renkte olması, karmaşık görüntüyü engelleyecek ve daha şık duracak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.