KHAITE İLKBAHAR/YAZ 2023 DEFİLESİ SOKAK STİLİNİ ÜST SEVİYEYE TAŞIYOR

Khaite, sokak modasını yeniden yorumluyor.

Demet Yavuzyiğit DEMET YAVUZYİĞİT 14 Eylül 2022
KHAITE İLKBAHAR/YAZ 2023 DEFİLESİ SOKAK STİLİNİ ÜST SEVİYEYE TAŞIYOR

New York İlkbahar/Yaz 2023 sezonunun büyük bir bölümünde markalar, kendileri için en iyi olduğunu bildikleri şeyleri sergilediler. Erkek giyiminden ilham alan rahat terzilikle yakalı gömlekleriyle Monse; havadar ve özgür ruhlu elbiseleriyle Ulla Johnson, en iyi bildikleri stilleri bir üst seviyeye taşıdı. Marc Jacobs'ın yardımıyla inanılmaz derecede taze hisseden Fendi bile, ilkbahar için markanın en ikonik çantası Baguette'ye dikkat çekti. 

Tartışmasız seksi sofistike stilde ustalaşan Khaite, şovu için en iyi Khaite atmosferine girdiğini hissettirdi.

 

 Koleksiyon, güzel yapılandırılmış blazerlerı, dar şeffaf tül elbiseleri ve rahat ama rafine edilmiş geniş bacaklı pantolonları içeriyordu. Fantastik trençkotlar hem kısa hem de şımarık ve daha uzun çizgi siluetlerini içerisinde barındırırken; erkeksi köşe taşlarıyla yan yana gelen feminen unsurlar, etiketin imrenilen çizgisine tam olarak uyan rahat görünümünden ödün vermiyor.

Genel olarak, yoğun bir gece hayatı olan ancak Y2K'nın renkli pop gösterişliliğine ilgi duymayan herkes için mükemmel tasarımlar... Zarif dökümlü krem elbise ve deri bağcıklı pantolon gibi kahraman parçalar ise gardırop için ideal seçenekler sunuyor.

 


Ve kıyafetler kesinlikle bu şovdaki ana semboller olsa da, aksesuar serisinin önemi yok sayılmamalı. Ne de olsa, doğru ayakkabı, çanta ya da mücevher eksikliğinden mahvolmuş muhteşem bir parti görüntümü hoş karşılanmaz. Neyse ki Khaite, şık topuklu sandaletleri ve ışıltılı altın takılar sayesinde mükemmel bir görünüme sahip olmak için gerekli detayları sunuyor.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.