KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN MODA

En sevdiğiniz parçaların size özel tasarlanmasını ister miydiniz?

Trendlerin tüm markalar tarafından tekrarlandığı bir dönemde özgün ve kişiye özel bir tasarım bulmak oldukça zor. Ancak son dönemde moda sektöründeki gelişmeler ile kişiselleştirebilen parçalar öne çıkıyor. Bu akımı ilk olarak harfli ve isimli takılar ile görmüştük. Sex and the City dizisinde Carrie Bradshaw’un ikonik isimli kolyesi birçok nesil için ilham kaynağı olmuştur! Küçüklüğünüzde taktığınız künyeler veya sevdiklerinizin isimlerinin yazdığı özel takılar gibi birçok marka tasarımların size özel olmasını sağlayan servisler sunuyor.

Louis Vuitton gibi yıllardır bu geleneği sürdüren markaların yanı sıra birçok yeni kişiselleştirme servisi ile deri aksesuarlarınızdan, takılarınıza hatta kıyafetlerinize kadar tüm tasarımları kendi tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. Sadece isim yazdırma servisinin yanı sıra renk, kumaş ve tasarım seçkisi sunan markalar inovatif kişiselleştirme servisleri ile gözümüzden kaçmıyor. Anya Hindmarch telefon kılıflarınıza dilediğiniz charm ve sticker eklentilerini yaparken, Staud ise çantalarınıza evcil hayvanlarınızın portrelerini çiziyor. Tıpkı modadaki her şeyde olduğu gibi kişiselleştirme servisleri de güncellendi!

Size özgün tasarımlar yapmanın yanı sıra sevdiklerinize hediye alırken kararsız kalıyorsanız, bu kişiye özel tasarımlara yönelebilirsiniz. Sevdikleriniz ile paylaştığınız özel bir anıyı hatırlatacak sözlerin yazıldığı bir aksesuar veya arkadaşlarınızın zevklerine göre tasarlanmış bir çanta… Bu tasarımlar ile hata payınız oldukça düşük! Koleksiyonunuza özgün parçalar eklemek veya sevdiklerinize özel hediyeler tasarlamak için fotogaleride kişiselleştirme servisi sunan markaları inceleyebilirsiniz…