MACERACI VE ŞIK: KARGO PANTOLONLAR

Özlediğimiz maceracı ruh ve çekicilik, kargo pantolonlar ile geri dönüyor.

Kapak Fotoğrafı: @tineandreaa / @giorgiatordini / @emilisindlev

Özlediğimiz maceracı ruh ve çekicilik, bu sezon yükselen trendlerini etkisi altına almaya devam ediyor. Tasarımcılar, bu sefer kargo pantolon stilini yükseltiyorlar. Siluetleri ve en önemlisi stili yeniden tasarladılar ve bizi bunun şık olduğuna ikna ettiler. (Biz ikna olduk!)

Cepleriyle tanınan bu popüler siluet, modanın temel unsurlarından biri haline geldi. Kargo pantolonlar, dar kesim ya da tasarımcının tercihine bağlı olarak geniş bacaklı bir silüet olarak uzayabiliyor. Jacquemus ve Dion Lee'nin vazgeçilmezi olan kargo pantolonlar, Bella Hadid'den Sarah Jessica Parker'a kadar herkes sokaklarda giymesiyle bir akımın başlamasını sağladı.Daha kaç tane Y2K trendinin yeniden canlanmasını göreceğiz? Görünüşe göre Y2K moda geri dönüşlerinin listesi oldukça uzun olacak; göz kamaştırıcı bebek tişörtleriyle başladık, mikro mini eteklere geçtik ve sonunda kargo pantolon trendine ulaştık.

Kargo pantolonlar, bizi Y2K trend fanatiğine dönüştürebilir mi?

Evet, kargo pantolonlar yeni değil ancak eski tarzların geri dönüşü bu yıl her zamankinden daha fazla. Gelişen Y2K moda estetiğinden ilham alan bu alt giyim parçası süper şık ve son derece rahat. (Büyük cepleri büyük bir artıdır.)

Düşük belli kot pantolonların geri dönüşüne benzer şekilde, kargo pantolonların kalçaların altında olması amaçlanıyor ve bu da onları hemen tartışmalı hale getiriyor. Belki de bu yüzden, geçen bahar geri dönüşlerinin ilk homurdanmaları başladığından beri ana akım bir trend haline gelmeleri bu kadar uzun sürdü.

Sokak stili açısından, kargo pantolonların deri siluetleriyle seviye atlıyor veya kamuflaj baskısı ile temellere geri dönüyor. Kargo pantolonlara ister kadınsı bir hava katın, ister daha erkeksi bir şekilde giyin. Tek bildiğimiz, bu bahar herkes kargo pantolon giyecek!

2000'lerin başındaki bu sevilen trendi bırakmayı bu kadar zor yapan şey, çok yönlü olması ve her şeyle uyumlu olmalarıdır... Gündelik bir kargo pantolonu görünümü, sadece iddialı bir ayakkabı ekleyerek kolayca giyebilirsiniz. Yavru topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar ve sandaletler ile giymek için mükemmel bir seçenektir.

Kargo pantolonlar, doğru stille süper şık olabilir!


Dışarıda bir gece geçirmek için pantolonları bantlı topuklu ayakkabılarla kombinleyebilir veya spor ayakkabılarla rahat olabilirsiniz. Her iki durumda da, sevilen tarz son birkaç yılda dolaplarımıza girdi ve yakın zamanda da ortadan kalkmayacak.

Kargo pantolonlara bir şans vermek için, bir tanesini alın ve dolabınızdaki üstlerle deneyin. Gardırobunuzdaki diğer eşyalara ikinci bir hayat verilmiş gibi hissedeceksiniz, muhtemelen onları daha önce kargo pantolonlarla kombinlemeyi düşünmemiştiniz. Hepsini denedikten sonra kargo pantolon trendinin favoriniz olacağını söyleyebiliriz.

İşin püf noktası, her şeyde olduğu gibi, diğer taşlarınızı ters yöne yönlendirmektir. Pantolonun büyük kısmını dengeleyen dar bir üst veya body ile giyinme fikrini düşünün. Büzgülü bir kazak veya bluz, doğal bir bel yaratacak yüksek belli bir seçenekle güzel bir şekilde eşleşir.

Yeni sezon için dolabınıza bir kargo pantolon eklemek istiyorsanız, favori seçimlerimizden bazılarına göz atın.