MAKSİ ELBİSELER İLE UZUN BİR YAZ

Hiç bitmeyen bir yazın hayalini kuruyoruz!

2020’nin başında, hayat oldukça normalken maksi elbiseleri sonbahar kış stillerinde görmüştük. Maksi elbiseler bu yaz ait olduğu sezona geri dönüyor. Zahmetsiz bir şıklığa ve zarafete sahip olan uzun elbiseler sıcak havaların en ideal seçimlerinden biri oluyor. Umudumuzu yüksek tutuyor ve yaz aylarında sosyal yaşantımızın tekrar aktif olacağını düşünüyoruz. İşte tam da bu yüzden gardırobumuzda uçuş uçuş yaz elbiseleri için yer açma zamanı!

Bikini ve mayolar üzerinde plaj şıklığının tamamlayıcı parçası olan maksi elbiseler aynı zamanda davetlerin ve şehir stilinin de olmazsa olmazları arasında. Düz bantlı sandaletler ve terlikler ile günlük stile uyum sağlayan uzun elbiseler topuklu sandaletler ve ‘statement’ mule topuklar ile gece etkinliklerinde dikkat çekmenizi sağlıyor. Parti havasına girmek için biraz erken olduğunun farkındayız ancak bu havadar elbiseler ile partiyi gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. 

Minimalistlerden maksimalistlere kadar herkesin gardırobunda olan maksi elbiseler özellikle bu sezon oversized kesimler ile dikkat çekiyor. Son yılların rahat ve geniş silüetleri ile form değiştiren maksi elbiseler, farklı aksesuar eklentileri ile bambaşka temalara yorumlanabiliyor. Bel kemerleri, işlemeli vücut zincirleri, kolyeler veya denim ceketler ile tek bir elbise ile birbirinden tamamen farklı görünen stiller yaratabilirsiniz. Hem feminen hem de flörtöz olan bu elbiseler, kesinlikle yazı çağırıyor! İlkbahar Yaz 2021’in cut-out detaylarını da gördüğümüz maksi elbiseler, klasik yaz esintisi ile güncel trendleri bir araya getiriyor diyebiliriz. 

Sahil esintisini özlediyseniz fotogaleride yazı çağıran maksi elbiseleri inceleyebilirsiniz…

Etİketler