PIRLANTA IŞILTISI DERİ İLE BULUŞUYOR: MESSIKA MY MOVE KOLEKSİYONU

Altın ve pırlanta ağırlıklı çalışan Valérie Messika, bu koleksiyonda deriye de yer veriyor.

My Move koleksiyonundaki keyifli parçalar, kişisel tercihlerinize göre özelleştirilebiliyor ve tek başına veya diğer My Move bilezikleriyle bir arada takılarak sınırsız kombinasyon imkanı sunuyor. 300'ü aşkın bilezik kombinasyonu imkanı, çok çeşitli stiller arasından seçim yapabilmenizi sağlıyor. Beyaz pırlantanın ışıltısı; beyaz, pembe veya sarı altının parlaklığı; natürel, grafit veya antrasit renklerdeki titanyumun gücü deri ile buluşuyor.

Kadınlar için, erkekler için, hepimiz için. Mücevher tasarımcısı, bu seriyle bir adım daha ileri gidiyor ve uniseks olarak kullanılabilen, değiştirilebilen, birleştirilebilen ve paylaşılabilen mücevherler yaratma uğraşında ustalaşıyor.

MEYVE BAHÇELERİ

Pave pırlantalı veya sade seçenekleri sunulan, kiraz kırmızısı ve portakal rengindeki My Move bilezikler, çarpıcı enerjiyle dolup taşan aksesuarlar. Deri kayış ve Move motifi birbirinden ayrılıp değiştirilebilerek bu bilezikleri oyunbaz, kişiselleştirilebilir ve çok yönlü birer mücevher haline getiriyor. 

PASTEL TONLAR

Bej, boz kahve veya çikolata kahve renklerinde sunulan, sofistike tonlara sahip bu gösterişli deriler, günlük maceralarınızda size eşlik etmeye hazır.

YEŞİL IŞIKLAR

Venedik sarısı, zümrüt yeşili ve beyazdan oluşan renk paleti, her tür görünüme parıltılı ve rahat bir dokunuş katmanın ideal yolu. Dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olmak için tasarlanan, çarpıcı ve ışıltılı bilezikler.

MAVİ GÖKYÜZÜ

Lacivert, indigo ve turkuaz gibi zengin renkler, bu ölçülü tasarıma minimalist bir estetik katıyor. Günlük kullanım için ideal olan, hem zamana meydan okuyan hem de mevsimlik renklerde sunulan My Move bilezik, pırlantayı bir özgürlük sembolü olarak kucaklıyor. 

 PEMBE BULUTLAR

Rahat ve zarif karakterli bu büyüleyici ve benzersiz mücevher, fuşya ve tozpembe dokunuşlarla dolup taşıyor.

My Move deri bileklikler ve karıştırıp eşleştirebileceğiniz altın veya titanyum motiflerle, stilinizi yeniden tasarlayabileceğiniz sayısız olasılığın keyfini çıkarabilirsiniz.