MİNİDEN MAKSİYE DENİM ETEKLER

Doksanlara dönüş!

Nasıl klasik bir jean pantolon gardıropların klasiği ise, denim etekler de öyle! Zamansız, kullanışlı ve klasik olan denim etekler her dönemin ikonu olmayı başardı. 80’li yıllarda asit yıkama ile gördüğümüz denim etekler, doksanlı yıllarda ise farklı silüetlere bürünmüştü. 2000’li yılların başında mikro minilerden maksilere kadar birçok denim etek silüetini görmeye başlamıştık. Şimdi ise 2022’ye geldiğimiz zaman geçmişteki tüm stillerin ‘trend’ olduğunu söyleyebiliriz. 

Mikro mini eteklerin trend olması ile birlikte denim eteklerin boyları kısalırken, klasik midiler ve taksiler de insanların radarına girmeye başladı. Sadece klasik mavi jean tonunun yanı sıra koyu griler, asit yıkamalar ve açık maviler de Instagram ve sokak stillerini süslemeye başladı. İlkbahar 2022’nin yıldızları arasında yer alan denim etekleri, en sevdiğiniz jean pantolona bir opsiyon olarak görebilirsiniz. Bacaklarınızı özgürleştirmek istediğiniz günlerde sınırı olmayan denim etek havuzundan bir opsiyon seçmeye ne dersiniz? 

Jean stilinden vazgeçemiyor ama sıcak havalarda denim gözünüzü korkutuyorsa cevabınız fotogaleride seçtiğimiz denim etekler arasında olabilir…

Etİketler