MODA HAFTALARINA HÜKMEDEN BALON KOLLAR

Oldukça ‘şişirilmiş’ bir trend!

Moda Haftalarının sokak stilleri sezonun elbise trendi alarmını verdi! Balon kollu elbiseler süratle yükseliyor. Son günlerde sokak modasında gördüğümüz balon kollu elbiseler daha geometrik ve kabarık. Maksimalizm ve oversized tarzlarının son derece popüler olduğu 2019’da, minimal tarzların olmayacağını tahmin etmiştik. Elbise modellerini de ele alan maksimalizm esintisi, moda haftası sokaklarını kasıp kavuruyor. 

Normalde feminen ve ‘leydi’ tarzında olan balon kollu elbiseleri, postallar ve botlar ile kombinleyen influencerlar, yarattıkları kontrast tarzlar ile gözümüzden kaçmadılar. Doksanlı yılların stillerini andıran bu ikilemli kombinler ile davet stiline uygun elbiselerinizi gündüz şıklığında da kullanabilirsiniz. 

Ofis stilinizde loaferlar veya topuklu ayakkabılarla stilize edebileceğiniz bu eğlenceli elbiseleri sneakerlar veya postallar ile haftasonu stiline taşıyabilirsiniz. Sürekli değişen moda ile bildiğiniz giyim kurallarını unutun! Bu kabarık kollu elbiseleri ve daha grunge tarzlardaki aksesuarları harmanlayarak elde edeceğiniz tarzları çok seveceksiniz. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz elbise modellerini inceleyip gardırobunuzdaki farklı parçalar ile kombinler yaratmaya hazır olun!