MUTLU PASTELLER

Toz pembe bulutlar, bebek mavisi rüyalar...

İlkbahar = pasteller. Pasteller = İlkbahar. Bu moda formülü yıllar geçse de değişmiyor! Pudra pembeleri, bebek mavileri, yumuşak sarılar ve lilalar. Capcanlı yaz renklerine geçiş için harika olan pasteller her sene olduğu gibi İlkbahar 2021’de öne çıkan renk trendleri arasında. Hayata ‘soft’ bir filtre ekleyen pastel tasarımlar, şu sıralar tam da ihtiyacımız olan şey olabilir. Rahatlatıcı etkisi ile İskandinav rüyası olarak tanımlayabileceğimiz bu kremsi yumuşacık tonlar, ev dekorasyonunda da yükselişe geçmiş durumda. 

Instagram sayfanızda sürekli çıkan pastel renkli biblolar, vazolar ve koltuklar geçtiğimiz sene neredeyse tüm influencer'ların evlerini sarmıştı. İskandinav stillerine gönderme yapan bu pastel aşkı tabiiki de beklediğimiz bir şekilde kıyafetlerde devam ediyor.

Eşofman takımlarında, ince trikolarda ve geçiş mevsimi elbiselerinde harika görünen pastel tonları stilinizde bahar etkisini hissettirecek. 

Şu sıralar evdeyiz gibi görünüyor. İnternet alışverişi terapisine başladıysanız, sepetinize fotogalerideki pastel parçaları eklemelisiniz…

Etİketler