OVERSIZE ZİNCİR TAKILAR

Elveda minimalizm!

Zarif ve minimal takılar uzun süredir trend döngüsünde yerini koruyordu. İnce yüzükler, minik halka küpeler ve narin zincirli kolyeler… Maksimal stil tutkunları bile yavaş yavaş bu minimalist trendlere ayak uydurmuşken moda bizi tekrar şaşırtmayı başardı! Üzgünüz minimalist tutkunları, maksimalizm geri döndü! Punk ve rock kültüründe gördüğümüz kocaman zincirli takılar 2019 takı kontenjanını doldurdu. 


Sonbahar- Kış 2019 defilelerinde gördüğümüz kalın zincirli kolyeler ve çoklu zincirli bileklikler mağazalarda yerlerini almaya başladı bile. Instagram’da da tahtına kurulan maksimalist zincirler, sade stile sahip olsanız bile gönlünüzü çelebilir. 

Zincirler sadece altın tonlarında değil! Gümüş, bakır ve gri tonları ile sonbahar kombinlerinize hükmetmeye geliyor. Blazer ceketiniz ile kontrast yaratacak oversized zincirli bir kolye veya desenli elbiselerinizle uyum sağlayacak zincir bilezikleri çok beğeneceğinize eminiz. “Yaşasın abartı! Yaşasın maksimalizm!” demek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz takıları inceleyebilirsiniz…