PANTONE’NİN 2021 RENGİ ETRAFIMIZI SARMAYA BAŞLADI

Enerji veren sarılar…

Her sene için yılın rengini belirleyen Pantone, 2021 için bir değil iki renk seçmişti. ‘Ultimate Grey’ adı ile grileri seçen Pantone bir başka tarafta ise ters köşe yaparak ‘Illuminating’ adı ile içimizi aydınlatan sarıları işaret etti. Klasik griler ve güneş ilhamlı sarılar ile kontrast yaratan Pantone, adeta rollercoaster gibi geçen senemizi en iyi şekilde özetlemiş oldu. Geçtiğimiz senenin gri bulutlarını temsil eden grilerin aksine sarılar ise aydınlık bir gelecek için enerjimizi yükseltmeye geliyor. 


Aslında çoğu ilkbahar ve yaz sezonunda gördüğümüz güneş sarıları, bu yıl daha da anlamlı bir halde. Balmain’in İlkbahar 2021 defilesinde gördüğümüz neon sarılar ile birlikte Giorgio Armani ve Fendi gibi markalarda daha sıcak sarıları gördük. Grinin elli tonunu, sarının binbir tonuna dönüştüren moda sektörü, her zaman pozitiflik ile bağdaştırılan sarıyı hayatımıza dahil ediyor. Mutluluk ve pozitifliğin rengi olan sarılar, gerçekten de giyenlerin ve bakanların modunu yükseltecek türden! 


Kıyafetlerden aksesuarlara kadar tüm stilinizde kullanabileceğiniz sarılar, baştan aşağı monokromatik stillerde de harika görünüyor. Kırmızılar ve turuncular ile şeker dükkanını andıran görüntülere imza atan sarıları aynı zamanda kontrast yaratan canlı yeşiller veya keskin siyahlar ile eşleştirerek dikkat çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz neşeli sarı stilleri inceleyebilirsiniz…

Etİketler