PARTİNİN SONUNA KADAR EŞLİK EDECEK 30 AYAKKABI

Yılbaşı moduna girdik. Özlediğimiz partilerde sabaha kadar dans etmemizi mümkün kılacak ayakkabılara göz atın!

Yeni yıla geri sayım başladı! Ve bu sene önceki yılların acısını çıkaracağız gibi görünüyor. Davetler ve partiler eski moduna (güvenli bir şekilde) geri döndüğü için ışıltılı parti kıyafetlerimizi hazırlamaya başladık. Bir araya gelmenin ve kutlamaların değerini çok daha iyi anladığımız son iki yıldan sonra 2022’yi hakkını vererek kutlayacağımızı düşünüyoruz. Önümüzdeki sene bize neler getirir bilemeyiz ancak yılbaşı partilerini çok özledik. 

Evde geçirdiğimiz süre boyunca topuklu ayakkabıları rafa kaldırdık ve işlemeli ve gösterişli kıyafetler giymeyi de itiraf edelim ki pek istemedik. Sneakerlar ve ev terlikleri ile bir bütün haline geldikten sonra ‘normal’ kıyafetlerimize dönmek biraz çaba gerektirdi. Sonbahar Kış 2021-22 podyumlarından gördüğümüz kadarıyla ‘Roaring 20’s’ konsepti ile buhrandan çıkmış gibi maksimalist stillere yöneliyoruz. Bu modanın birçok noktasında kendini belli ediyor… Metalik çizmeler, işlemeli elbiseler ve payetli etekler sadece gece stilinde değil gündüz şıklığında da boy gösteriyor. 

Tüm maksimalistler bir yana, eğer siz henüz topuklu ayakkabı moduna giremediyseniz, üzülmeyin! Parti moduna girmek için topuklu ayakkabı şart değil. Bu sezon birçok babet, loafer ve mule terlik de maksimalist parti coşkusunu yankılıyor. Arkadaşınızın ev partisine, aileniz ile yılbaşı yemeğine veya bir davete gidiyorsanız da bu ışıltılı, işlemeli ve eğlenceli parti ayakkabılarına yönelebilirsiniz. Dediğimiz gibi, 2022 kutlamasında geçtiğimiz senelerin acısını çıkaracağız. Bu nedenle sabaha kadar dans edebilmemizi mümkün kılacak ayakkabılara ihtiyacımız var!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz düz tabanlı parti ayakkabılarını inceleyebilirsiniz…