PEMBE BİR YAZ

Bu sezon gökkuşağının en sevilen rengi pembe!

Öncelikle… Millennial pembesinden bahsetmiyoruz! Yaz 2020’nin pembeleri çok daha canlı ve göz alıcı. Adeta neonlar kadar etkileyici olan yeni sezon pembeleri tüm Instagram sayfamızı kaplamış durumda. Özellikle blazer ceketlerde dikkatimizi çeken fuşya pembeler... Yılın rengi ‘klasik maviler’ zannederken, sosyal medyada öncü olan göz alıcı pembeler, tüm renkleri bir kenara itmiş durumda. Tüm gözleri üzerinize toplayan bir stilin anahtarını tepside sunan 2020 pembelerini en az bizim kadar seveceğinize eminiz. 

(Getty Images)

Tüm cilt tonlarında harika görünen canlı pembeler, yaz bronzluğunuza da çok yakışacak. Sadece giyim trendlerinde değil ayakkabılarda, çantalarda hatta takılarda gördüğümüz pembeler bizi küçük bir kız çocuğu kadar mutlu ediyor! Sokakta yürüdüğünüzde üzerinizde spot ışıklarını hissettirecek yeni sezon renk trendi olan pembeleri en kısa sürede gardırobunuza eklemenizi tavsiye ediyoruz. 


Psikolojide en pozitif renklerden biri olarak görülen pembeler, sıcak ve rahatlatıcı hisleri ile ‘her şey güzel olacak’ mesajını veriyor. Stres ve öfke gibi hisleri yatıştıran pembeleri bir nevi moda terapisi olarak görebilirsiniz. Pembenin büyüsüne kapılmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz parçaları inceleyebilir ve kendinize özel moda terapinizi başlatabilirsiniz!

Etİketler