PODYUMDAN HEMEN SONRA

2015 sonbahar-kış koleksiyonlarını podyumdan hemen sonra ilk kimler giydi?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Nisan 2014
PODYUMDAN HEMEN SONRA
Bu yazımızı okuyorsanız eminiz ki modayla ilginiz sadace alış-veriş yapmaktan ibaret değil: Trendleri takip ediyor, belli web sitelerini hergün okuyor ve önemli blogları takip ediyorsunuz. Öyleyse sizin de kabul edeceğiniz bir gerçek var: Modanın hızına ayak uydurmak çok zor!

Halen mağazalarda sonbahar-kış 2014'ün ürünleri dururken, yeni ve sıcacık bir sezonu karşıladık. İlkbahar-yaz'a adapte olduk derken geçen aylarda birbiri ardına gerçekleşen moda haftalarıyla tekrar geride bıraktığımız sezona döndük. Tabii bir yıl ilerisine; sonbahar-kış 2015'e.

Biz konuların hepsini hiç vakit kaybetmeden haber yapıyor olsak da bu hıza ayak uydurmakta zorlanırken, o kıyafetleri şimdiden gardrobuna ekleyen isimler var: Kimler mi?Anna Dello Russo bu işi en iyi beceren isimlerden. ‘Bunu kim giyebilir ki?' ya da ‘Bunu ilk kim giyecek?' dediğimiz tüm parçaları ilk onda görüyoruz. Son olarak Moschino'nun Mc Donalds'tan ilham aldığı son koleksiyonundan bu parçayla ilk salınanlardan biri o oldu.Beyonce'nin Tom Ford bağımlılığı hepimizin malumu. Tasarımcının sonbahar-kış koleksiyonunda en çok ilgi gören parçalardan olan bu spor-şık elbiseyi podyumdan hemen sonra ilk kez onun üzerinde gördük.Jane Birkin ve Serge Gainsbourg'un kızı Charlotte Gainsbourg, şarkıcı ve aktrist kimliğiyle ünlü bir anne babanın gölgesinde kalmayı reddediyor. Onu diğer birçok kişiden ayıran ve doğuştan gelen bu ayrıcalıklarına bir de stil sahibi olmayı ekleyince popüler olması zaten kaçınılmaz. Hal böyle olunca sonbahar-kış defileleri arasında kuşkusuz en çok merak edilenlerden olan Louis Vuitton defilesinden en özel parçayı ilk onun üzerinde görüyoruz. (Bunda markanın yeni tasarımcısı Nicolas Ghesquière'le olan yakın arkadaşlığının da etkisi olduğuna eminiz.)

Ne dersiniz, bu parçalar daha biz raflarda göremeden eskiyecekler mi?

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.