RETRO MAYO & BİKİNİ TRENDLERİ

Bu 8 mayo ve bikini trendi ile zamanda yolculuk mümkün!

İster şehirde bir havuz ister tatil kaçamağında plajlar… Mayo ve bikini trendlerini denememek için bir sebep göremiyoruz. Son yıllarda günlük stile bile taşınan bikini üstlerini şehir hayatında da kullanmanız mümkün. Havalar ısınmaya başladığına ve resmi olarak yaz sezonuna giriş yaptığımıza göre en eğlenceli trendlerden biri olan mayo ve bikinileri anlatacağımız için çok heyecanlıyız. Her vücut şeklinin ‘beach body’ olduğunu belirterek sizi özgürleştirecek mayo ve bikinilere hazır olun!

Tıpkı her giyim kategorisinde olduğu gibi mayo ve bikinilerde de bir geçmiş tutkusu görüyoruz. Instagram’da Bella Hadid’in tankinilerinden, Sofia Richie’nin 70’ler ilhamlı cut-out mayosu ve Baywatch’a gönderme yapan kırmızı mayolara kadar bu yıl retro skalasının oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Altmışlı yıllardan balenleri, yetmişli yıllardan cut-out detayları, seksenli yıllardan fırfırları ve doksanlı yıllardan tek omuzları ödünç aldığımız 2021’de sınır tanımayan bir zaman yolculuğu yaşıyoruz. 

Nostaljiye çok daha düşkün olduğumuz bu yıllarda, tıpkı geçmişin sıcak ve gülümseten anıları gibi kıyafetler de bizi bu güzel zamanlara taşıyor. Küçük detaylar ile sahil ve havuz kenarı şıklığınıza ışıltı ve gösteriş katan retro bikini ve mayo trendleri ile bir film yıldızı gibi hissedeceksiniz. Yeni şeylerin eski, eskilerin de yeni olduğu moda döngüsünde vazgeçemediğimiz vintage trendleri küçük tatil kaçamaklarına veya keyifli molalara taşıyoruz. 

Fotogaleride Yaz 2021’in 8 retro mayo ve bikini trendini inceleyebilirsiniz…