RETRO VE ÇEKİCİ: KORSE

Sezonun en vintage trendi!

Tarih boyunca korsenin bir çok rolü oldu. Shakespeare döneminde kadınların iç giyimi olan korseler, beli inceltip iç organlara zarar vererek neredeyse bir işkence gibi kullanıldı. Daha sonra doksanlı yılların sonunda ve ikibinli yılların başında kotlar ile kombinlenen korseler yeniden trend oldu diyoruz ama hemen önyargıyla yaklaşmayın! Güncellenen korseler, hareketlerinizi kısıtlamıyor ve en önemlisi organlarınıza zarar vermiyor! 

İç giyim olarak kullanılmaktan çıkan korseler, artık bluz ve kemer halinde. Sezonun en trend bluz stili olan korseleri gömleğinizin altında, kotunuzun üstüne veya etekleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Sınır tanımayan korseler, eskisi gibi kadınları kısıtlamak yerine zahmetsiz şıklık opsiyonları sunuyor. 

Belinizi ortaya çıkarmak için ideal olan korseleri kemer olarak veya bluz halinde tercih edebilirsiniz. Modellerin ve sokak modası bloggerlarının stilini süsleyen bu tarzı denemenin tam zamanı! Sonbahar stilinizde veya yazın son günlerinde giyebileceğiniz tarz korseleri fotogaleride inceleyebilirsiniz…